Galvenais ārsts

“Alkoholiķis”, “dzērājs”, “narkomāns” – mūsu sabiedrībā šiem vārdiem viennozīmīgi ir negatīva, nievājoša un nosodoša nozīme. Mediķiem cilvēks, par kuru tiek teikti šādi vārdi, nav vis izstumtais, atraidītais, bet gan pacients, kuram nepieciešama viņu palīdzība. Tikai ārsts narkologs var pietiekami labi izprast visu problēmas sarežģītības pakāpi, tikai ārsts var objektīvi noteikt, kā palīdzēt konkrētajam narkotisko vielu vai alkohola varā nonākušajam cilvēkam.

Mēs zinām, cik grūti ir spert pirmo soli – godīgi atzīties pašam sev: "jā, es esmu atkarīgais un patstāvīgi, saviem spēkiem vien netieku ar šo problēmu galā, un tāpēc man ir vajadzīga pieredzējuša ārsta palīdzība". Taču šis solis noteikti ir jāsper, citādi atkarība sagraus gan jūsu dzīvi, gan pārvērtīs par murgu jūsu tuvinieku ikdienu. Jums ir jānotic, ka kvalificēta medicīniskā palīdzība var atbrīvot cilvēku no atkarības, atgriezt viņu pilnvērtīgā dzīvē, iemīļotajā darbā un ģimenē. Lai šis vēlešanās piepildits ir jāsper pirmais solis – jāvēršas pie mums.

Mūsu narkoloģijas centrs ir mūsdienīga specializēta ārstniecības iestāde, kurā visu diennakti tiek sniegta palīdzība alkohola un narkotiku atkarīgajiem. Jūs droši varat uzticēt savu problēmu mūsu pieredzējušo profesionāļu komandai, kurai ir daudzu gadu pieredze alkoholisma un narkomānijas sekmīgā ārstēšanā.

Esmu pārliecināts par mūsu pielietoto ārstēšanas metožu efektivitāti un personāla kompetenci. Darām visu iespējamo, lai atgrieztu cilvēkus normālā dzīvē bez alkohola un narkotikām.

Cieņā,

Aleksandrs Jekimovs,

Sertificēts narkologs - psihiatrs,

Lasa Med medicīnas centra direktors.