Medicīnas centrs Lasa Med sniedz palīdzību alkohola un narkotiku atkarīgajiem pacientiem kopš 2005. gada janvāra. Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze iedrošināja mūs līdztekus ambulatorajai ārstēšanai 2015. gada jūnijā uzsākt diennakts stacionāra darbību. Šobrīd Lasa Med ir visa nepieciešamā bāze, lai darbotos saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta apstiprinātajiem normativiem aktiem veseība aprūpes organizēšanā. Iestādes personālu veido augsti kvalificēti speciālisti – sertificēti ārstiun neatliekamā palīdzības ārsta palīgi ar lielu pieredzi kā ari neatliekamās palīdzības sniegšanā alkohola un narkotisku vielu atkarīgajiem pacientiem, kā ari viņu tālākajā ārstēšanā.

Medicīnas centrs Lasa Med nodrošina diennakts ambulatoro palīdzību gan vieglas alkohola (narkotiku) intoksikācijas, gan smago saindēšanās gadījumos, kad ir nepieciešama alkohola abstinences (paģiru) sindroma kupēšana ar tālāku pacienta detoksikāciju un rehabilitāciju ārstu uzraudzībā stacionārā. Centrā visu diennakti dežurē ārsts un ārsta palīgs.

Medicīnas centrs piedava diennakts režīmā kodēšanu pret atkarību no alkohola (narkotikām). Tā sastāv no sagatavošanās medikamentu terapijas kursa, individuālā psihoterapijas kursa, nepieciešamības gadījumā arī hipnoterapijas.

Narkoloģijas centra ambulatora nodaļa piedāvā šadus  medicīniskos pakalpojumus:

  • ārsta narkologa psihiatra konsultāciju
  • kardiologa konsultāciju
  • psiholoģisko ekspertīzi
  • psihotropo vielu testu
  • ģimenes psihoterapijas seansu
  • ārsta izsaukumu uz mājām.

Visos narkoloģijas centra Lasa Med apmeklējuma/ārstēšanās gadījumos tiek ievērots konfidencialitātes princips.

Medicīnas centrā liela vērība tiek veltīta iespējami ērtāku apstākļu nodrošināšanai, lai pacients varētu maksimāli koncentrēties ārstēšanās un rehabilitācijas procesam. Plašās un mājīgās palātas ir aprīkotas ar individuālās higiēnas telpu, funkcionālajām gultām ar ortopēdiskajiem matračiem. Katrā palātā ir gaisa kondicionieris, bezvadu internets, televizors, poga medicīnas darbinieka izsaukšanai. Mājīgo atmosfēru palīdz nodrošināt interjera krāsu tonis – savam psiholoģiskajam komfortam pacients var izvēlēties “zaļo”, “brūno, “oranžo” vai citas krāsas palātu. Ir iespēja izmantot VIP palātu ar paaugstinātu komforta līmeni vai divvietīgo palātu, ja kopā ar pacientu stacionārā vēlas uzturēties kāds no viņa tuviniekiem. Medicīnas centrā ir radīti visi apstākļi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām uzņemšanai. Ārstēšanās laikā pacienti saņem kvalitatīvu un pilnvērtigu uzturu. Tiek piedāvāti mājas virtuves ēdieni, dabīgās sulas, svaigi dārzeņi un augļi. Ir iespēja sastādīt individuālu ēdienkarti (piemēram, veģetāro).

Pateicoties personāla rūpēm, ārstu un pacientu starpā ir izveidojusies miermīlīga labvēlības, emocionālā atbalsta un savstarpējās uzticības atmosfēra, kas pozitīvi ietekmē ārstēšanās procesu.